Titles you rated
I Am Not a RobotRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.5