Movies
Ratings
496- My Daughter is a ZombieRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5- Boys Goes To HeavenRated ★ 3.5
National SecurityRated ★ 3.5
Escape from AlcatrazRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
It’s Okay!Rated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.0