Series
Ratings
47
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5