Movies
Ratings
247
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The Old GardenRated ★ 4.0
Tale of CinemaRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
MaudieRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
Seoul VibeRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
HuntRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0