Series
Ratings
12
School 2013Rated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5