Series
Ratings
72
Mr. QueenRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 1.5
His & HersRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- Pro BonoRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 5.0