Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
HarbinRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Drawing CloserRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0