Titles you rated
Melo MovieRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Love Is for SuckersRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0