Series
Ratings
36
Warrior Baek Dong SooRated ★ 1.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Cain and AbelRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5
IRISRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 2.0
Tears of the DragonRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0