Series
Ratings
19
Rustic PeriodRated ★ 2.5- The Brave of Gold GoldranRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 2.0
Nonstop 1Rated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Ugly AlertRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 2.5