Series
Ratings
79
Shrinking Season 3Rated ★ 3.5
FleabagRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.5
The Night Manager Season 2Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
The PaperRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.0
ButterflyRated ★ 2.5