Titles you rated
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 0.5
Devils StayRated ★ 1.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
MEGANRated ★ 2.0
Fast XRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5