Series
Ratings
31
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0