Movies
Ratings
121
FamilyhoodRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Slow VideoRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
CartRated ★ 2.0
Bee MovieRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
The DealRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5