Series
Ratings
49
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 2.5
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
Run OnRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5