Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The DessertRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 2.5
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
My Beautiful ManRated ★ 4.0