Titles you rated
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5