Titles you rated
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.5
Boogie NightsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
State of PlayRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0