Movies
Ratings
69
Shot CallerRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
DogRated ★ 2.5
Sound of MetalRated ★ 5.0
PlaneRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
The Painted VeilRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
21 GramsRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
Dark WatersRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0