Series
Ratings
384- 천하제빵Rated ★ 1.5
Battle of FatesRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
See You Tomorrow at the Food CourtRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0- 주관식당Rated ★ 3.5
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Who Made Me a PrincessRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Mikadono San Shimai wa Angai, ChoroiRated ★ 3.0
The Old Man Who Was Reincarnated as a CatRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
MedalistRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
"Deji" Meets GirlRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.0