Series
Ratings
11- Take Me to Love & MealRated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0