Series
Ratings
14
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Do Not Say MysteryRated ★ 3.0
Please Love The Useless MeRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 3.0
BORDERRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Born to be a FlowerRated ★ 2.5- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0