Titles you rated
TangledRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.5
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
RushmoreRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 3.0