Series
Ratings
31
Baby StepsRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 5.0