Series
Ratings
127- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Alien: EarthRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
UzumakiRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Hi Score GirlRated ★ 3.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Risqué Business: JapanRated ★ 3.0
The PlaylistRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0