Series
Ratings
17
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
LastRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0