Series
Ratings
59- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Romance TownRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 0.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Gold LandRated ★ 2.5
My FamilyRated ★ 3.0
Dummy MommyRated ★ 2.5
TV Novel: SamsaengiRated ★ 3.0
Melody of LoveRated ★ 3.0
Twenty Years OldRated ★ 3.5
Baby Faced BeautyRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
MomRated ★ 2.0