Series
Ratings
80
LiveRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 0.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
TitansRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 4.0