Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Alice and Therese's Illusion FactoryRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 1.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 1.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 1.5
The WhistleblowerRated ★ 2.0
WickedRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 3.5