Series
Ratings
261
My Hero Academia: Vigilantes Season 2Rated ★ 3.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.0- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Good Night WorldRated ★ 2.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.0
Great Pretender: RazbliutoRated ★ 3.5
Great PretenderRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 2.0