Series
Ratings
571- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 3.5
- A ChannelRated ★ 3.5
- Hinako NoteRated ★ 2.5
Zombie Land SagaRated ★ 3.5
Touring After the ApocalypseRated ★ 3.0
Asobi AsobaseRated ★ 3.5
See You Tomorrow at the Food CourtRated ★ 3.5
Medalist Season 2Rated ★ 3.5
'Tis Time for "Torture," Princess Season 2Rated ★ 3.5
Does It Count If You Lose Your Virginity to an Android??Rated ★ 2.5
Yuki Yuna Is a Hero: The Great Mankai ChapterRated ★ 4.0
This Monster Wants to Eat MeRated ★ 2.0
Golden MosaicRated ★ 4.0
Gabriel DropOutRated ★ 3.5
Hitori Bocchi's OO LifestyleRated ★ 3.5
Minami-keRated ★ 3.5
A Mangaka's Weirdly Wonderful WorkplaceRated ★ 2.5- Priestesses of the Godless MonthRated ★ 4.0
- No-Rin!Rated ★ 3.0
Prima DollRated ★ 3.0