Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0