Titles you rated
Finding DoryRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5