Movies
Ratings
484
Project Hail MaryRated ★ 4.0
True GritRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
BrünoRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 3.5
The MuleRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0