Movies
Ratings
1726
Project Hail MaryRated ★ 4.5- The First RideRated ★ 1.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
HoppersRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Jungle CruiseRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
We Have a PopeRated ★ 3.5