Movies
Ratings
1155
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Zoolander 2Rated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
Grave Encounters 2Rated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.5
Saw VIRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5