Series
Ratings
84
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 2.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0