Movies
Ratings
306
Doctor StrangeRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The Four 2Rated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
MotherRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5