Series
Ratings
270
Happened to Join a Group of Cool Guys on a School TripRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0