Series
Ratings
13
Weakest BeastRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Rain or ShineRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0