Movies
Ratings
426
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 1.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 2.0
The IrishmanRated ★ 3.0
He Got GameRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 1.5
1917Rated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0