Series
Ratings
390
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
FollowersRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Thirty-NineRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0- Toyo Miseuteri GeukjangRated ★ 4.0
White Nights 3.98Rated ★ 2.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
TempestRated ★ 2.0
Glass HeartRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Galileo: Kindan no MajutsuRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5- Violet Evergarden: SpecialRated ★ 3.5
UnicornRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5