Series
Ratings
27
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
House of Cards Season 5Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0