Titles you rated
Fourth PlaceRated ★ 4.5
The PianoRated ★ 3.0
My GenerationRated ★ 1.0
IdiocracyRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.5
AmourRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 2.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0