Movies
Ratings
797
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 1.5
The Handsome SuitRated ★ 1.0
OkjaRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 2.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 2.5
The RockRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.0