Series
Ratings
214- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Revenge of OthersRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0
The Sound of MagicRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Love Catcher in SeoulRated ★ 2.0
블리치Rated ★ 3.0