Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
86Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
86Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Liar, LiarRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0