Series
Ratings
51
Run AwayRated ★ 3.5
BodkinRated ★ 3.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Agatha Christie's PoirotRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 2.0
The StrangerRated ★ 2.5
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.5
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 3.0
Lockwood & Co.Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5