Titles you rated
The FlyRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
PossessionRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
CommissionRated ★ 0.5
The Great FloodRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0