Movies
Ratings
214
ZootopiaRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 4.0
JuniorRated ★ 3.5
The RestlessRated ★ 2.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
Love StoryRated ★ 4.0
DuelistRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0- PapaRated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
PainedRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 3.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 2.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5